Kúpe náhradných dielov na mobily sa dá vyhnúť

Kúpe náhradných dielov na mobily sa dá vyhnúť

Kúpe náhradných dielov na mobily sa dá vyhnúť (zdroj: komerčný článok)

Už vás poklepali po pleci, keď sa váš telefón v priebehu pár sekúnd zmenil na nepoznanie? Smoliar ostane smoliarom, a ak je to aj váš prípad, voči nepríjemným situáciám sa dá obrniť. Nie vždy je jediným riešením len kúpa náhradných dielov na mobil…

Štýlový kryt a kvalitné tvrdené sklo na váš model telefónu

Vedeli ste, že najčastejším dôvodom, prečo navštevujeme mobilné servisy, je výmena poškodeného displeja? Určite vás táto informácia nijako neprekvapí, dokonca sa možno práve pozeráte na displej svojho zariadenia a zisťujete, že už pár chybičiek krásy má. Niekto to dokáže preglgnúť, no iný chce situáciu okamžite napraviť. Veď z malej praskliny môže byť časom väčšia, do útrob mobilu sa začne prášiť a v neposlednom rade je dobré zamyslieť sa napríklad nad tým, ako druhí ľudia vnímajú človeka s poškodeným mobilom. Aj to, ako náš telefón vyzerá, je naša vizitka. Je teda na mieste, nech váš nový mobil vyzerá akokoľvek štýlovo a dali ste si záležať na jeho dizajne, ho ešte za horúca obdariť štýlovým ochranným krytom, obalom či tvrdeným sklom, aby ste sa z neho mohli tešiť čo najdlhšie. Využívaním ochranných pomôcok sa pričiníte o to, že váš mobil bude dlho vyzerať a slúžiť ako nový.

Náhradné diely. Keď sa katastrofa nedá zvrátiť

Občas naše mobily nezachráni ani to, že sme im na mieru vybrali krásne puzdro. Keď je im súdené zničiť sa, tak nepomôže ani ochrana z diamantu. Hoci výrobcovia ochranných prostriedkov na mobily robia všetko preto, aby garantovali nezničiteľnosť mobilu, proti hlúpym náhodám sme bezmocní. Kupovať hneď preto ale nový mobil nemusíme. Tam, kde majú ochranné obaly na mobily, zaiste predávajú aj náhradné diely k nim, a ak práve ten váš nemajú skladom, na želanie vám ho sprostredkujú. Nekupujte však mačku vo vreci, ale len originálne alebo OEM náhradné diely, ktoré dostali zelenú priamo od výrobcu. Profesionálnou montážou náhradných dielov do mobilov môžete svoj mobil vynoviť zakaždým, keď javí známky používania či staroby.

Komerčný článok