Moderné svietidlá značky LED2 splnia vaše nároky na estetiku aj kvalitu

Moderné svietidlá značky LED2 splnia vaše nároky na estetiku aj kvalitu

Moderné svietidlá značky LED2 splnia vaše nároky na estetiku aj kvalitu (zdroj: komerčný článok)

Aj slovenský výrobca dokáže priniesť na trh svietidlá s výnimočnými vlastnosťami, pre ktoré sa ľahko zviditeľní aj v zahraničí. Užite si záplavu svetla tak, ako ho máte radi.

Čím LED2 zaujme?

Tiež máte radi v interiérovom dizajne jednotnosť a uhladenosť? Dosiahnuť sa dá aj vďaka tomu, že si stanovíte jasný zámer. V prípade návrhu osvetlenia sú priority jasné – aby svietidlá nielen rozžiarili priestory, ale takisto im darovali svojské črty. Čarovať takto môžete nielen doma, ale aj v komerčných priestoroch. Bratislavský výrobca svietidiel LED2 má v ruke silné esá, ktorými tromfne akúkoľvek zahraničnú značku. Bude to 5-ročná záruka na produkty alebo garancia, že väčšina svietidiel je ihneď dostupná skladom? Či ide o svietidlá nástenné, stropné, závesné, zápustné, lištové, alebo svietidlá do exteriéru, zaujmú dizajnom, ale predovšetkým kvalitou. A tak sa stane, že na čokoľvek si posvietite v ktorejkoľvek časti dňa, uvidíte to v reálnej farbe, bez ohľadu na to, či preferujete studenú alebo teplú bielu. S výrobcom svietidiel LED2 môžu nadviazať spoluprácu aj profesionálni architekti alebo dizajnéri, no i bežný človek, ktorý si nechá pri návrhu osvetlenia do interiéru a exteriéru rád poradiť od odborníka.

Nadčasové tvary a farby pod logom LED2

Okrúhle, hranaté, oválne, v nadčasovej bielej či čiernej, prípadne doplnené o lesklé prvky… Nech sú vaše domácnosti, kancelárie, výrobné haly, showroomy zariadené v akomkoľvek štýle, svietidlá LED2 ich elegantne doplnia a posvietia vám silou, akú od kvalitného svietidla očakávate. Teplou bielou si posvieťte doma, studenou bielou vo verejných priestoroch. Výrobca LED2 si potrpí na tom, aby bol index podania farieb s hodnotou CRI 80 a vyššou, vďaka čomu farby vidíte ostro a verne. Väčšinu svietidiel je navyše možné aj stmievať, čím si v domácnosti vytvoríte presne také svetlo, aké v danej chvíli potrebujete – pri varení ostré, pri stolovaní či sledovaní televízie tlmené. Kombináciou viacerých druhov svietidiel LED2 získajú vaše priestory elegantný ráz.

Komerčný článok