Aj v Žiline si môžete vybrať luxusné a zároveň lacné ubytovanie

Ubytovanie sa dne hľadá veľmi jednoducho a rýchlo. Môžete na tieto účely využiť niekoľko spôsobov. Aplikácie v mobile, ktorých propagovanie ste si už možno neraz všimli aj v médiách. Nikdy ale z obrázkov nezistíte, či je kvalita tak dokonalá, ako ju konkrétny hotel popisuje.

Aj v Žiline si môžete vybrať luxusné a zároveň lacné ubytovanie

Aj v Žiline si môžete vybrať luxusné a zároveň lacné ubytovanie (Foto: hotelgalileo.sk)

Niekedy je najlepším, aj keď nie vždy objektívnym spôsobom, recenzia spokojných alebo žiaľ aj nespokojných zákazníkov. Aj my sme sa preto pozreli na jeden zo známych hotelov v Žiline a osobne ho aj navštívili a rozhodli sa v ňom ubytovať.

Zámerom samozrejme nebola žiadna inšpekcia ani získavanie podkladov pre hodnotenie, no zhodou okolností sme sa ocitli v tomto meste a potrebovali sme sa na dve noci niekde zložiť. Zo známych zdrojov sme sa rozhodli pre toto ubytovacie zariadenie. A priznáme sa, že za tak nízku cenu sme čakali niečo úplne iné, milo nás hotel prekvapil.

Prečo navštíviť hotel Galileo?

V prvom rade je to cena, tá vám v porovnaní s ostatnými zariadeniami tohto typu bude určite vyhovovať, a to aj v momente, ak sa priamo ocitnete na jednej z hotelových izieb. Takže super lacné ubytovanie v Žiline už hľadať naozaj nemusíte, toto je skutočne dobrá voľba!

Moderné zariadenie, čisté a jednoduché línie, žiadny extra prezdobený nábytok a nič prehnané. Nie je to luxus, ktorý by ste mali hľadať v prezidentskom apartmáne špeciálnych hotelov, ale elegancia a štýl klasiky v modernom prevedení.

Bonus, ktorý oceníte

Zariadenia, ktoré slúžia ľuďom a poskytujú im svoje služby, by mali v prvom rade disponovať personálom, ktorý je toho schopný. Byť ústretový, milý a príjemný, aj keď sa pred nimi objaví náročnejší zákazník.

Vieme, že práca a kontakt s ľuďmi je niekedy dosť náročný a mnohé osoby by si za to zaslúžili doslova medailu, no človek, ktorý sa pre toto zamestnanie rozhodol, si musí byť týchto faktov vedomí.

V hoteli Galileo takýchto zamestnancov nájdete na recepcii aj v jedálni. Palec hore za ich vystupovanie a prístup, ktorý sa dnes vidí žiaľ len málo. Navštívili sme mnohé ubytovacie zariadenia, a ak by sme mohli porovnávať aj so zahraničím, napríklad taká Viedeň by sa mala čo od tohto hotela učiť. Odporúčame!

Text:PR