Parfums.sk mení meno na Notino.sk

Obchod Parfums.sk sa rozrástol už do 14 krajín a ako každá správna rodina, aj táto chce mať v každej krajine rovnaké meno. Práve preto sa rozhodli pre nový názov spoločný v každej z krajín. Mení sa webová adresa, názov a logo na Notino, čiže slovenské stránky obchodu odteraz nájdete na Notino.sk.

Parfums.sk mení meno na Notino.sk

Parfums.sk mení meno na Notino.sk

Zmena je dobrá, ostáva cieľ obchodu a prístup k zákazníkom, široký sortiment, ceny, spôsoby dopravy, odberné miesto a obchodné podmienky, majiteľ, zamestnanci, sídlo a dodávatelia, všetky kupóny, zľavy a poukážky z parfums.sk sú platné aj na notino.sk, takže zmena názvu na spoločný nič ďalšie nemení. Na stránkach Notino, rovnako ako doteraz na Parfums, nájdete široký výber pre parfémy, kozmetiku, niche, pleť, telo, líčenie, vlasy, zuby, slnko, pre mužov, pre deti, pre zdravie, bio, pre maznáčikov a to od rôznych značiek a samozrejme nebudú chýbať ani obľúbené akcie.

Parfums.sk mení meno na Notino.sk od 1. septembra 2016. Obchody Parfums.sk a Notino.sk pobežia ešte paralélne spolu a všetky kupóny, zľavy a poukážky z parfums.sk sú platné aj na notino.sk. Pozrite sa hneď, že Notino je to isté ako bol obchod Parfums.

Pozrite do obchodu! Ukázať Notino.sk →

Zdroj a foto: Notino.sk